logo-samandehi

مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب

2606713 0912 - 570 79 444 

566 157 66   -  628 157 66


0 کالا

چه زمانی باید فیلتر دستگاه تصفیه آب را عوض کنیم

چه زمانی باید فیلتر دستگاه تصفیه آب را عوض کنیم و زمان تعویض فیلتردستگاه تصفیه آب کی است؟ شاید این سوالی باشد که برای بسیاری از دارندگان دستگاه تصفیه آب خانگی پیش آمده باشد. 

قطعا مهم ترین هدف شما از خرید دستگاه تصفیه آب بالا رفتن کیفیت آب و سطح بهداشت آب شهری است. تصفیه اب هدف اصلی شما از خرید یک دستگاه تصفیه اب است و مطمئنا دستگاه تصفیه اب شما بدون داشتن فیلتری تازه، مناسب و استاندارد قادر به انجام پروژه پاکسازی آب نیست! بنابراین فیلتر دستگاه یکی از مهم ترین بخش های دستگاه تصفیه شما است.

زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب 

زمان مشخص برای تعویض فیلتر دستگاه تصفیه اب خانگی وجود ندارد یا بهتر است بگوییم زمان تعویض بستگی به میزان کارکرد دستگاه شما دارد، مانند روغن ماشین! اما راه هایی برای شناخت زمان تعویض فیلتر وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. بارز ترین نشانه ی زمان فیلتر، زردی و قهوه ای شدن رنگ فیلتر تصفیه اب که معمولا طی مدت زمان 6 تا 1 سال صورت می گیرد. این نکته را هم در نظر داشته باشید که اگر فیتلر کهنه و غیر استفاده را با فیلتر جدید و استاندارد تعویض نکنید، دستگاه تصفیه آب شما می تواند تبدیل به دستگاه آلوده کننده آب شود و به سلاتی خانواده شما و کسانی از آن دستگاه تصفیه اب استفاده می کنند لطمه بزند و اگر این پروسه تعویض نکردن فیتر ادامه یابد ممکن است تا در دراز مدت به خود دستگاه تصفیه نیز آسیب رسد. همچنین راه دیگری نیز برای شناسایی فیتلر فاسد شده وجود دارد و آن مراجعه حضوری به یک مغازه فروش دستگاه تصفیه اب و برسی فروشنده از فیلتر دستگاه تصفیه آب است. 

 

 

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی