logo-samandehi

مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب

2606713 0912 - 570 79 444 

566 157 66   -  628 157 66


0 کالا

نحوه تعویض فیلتر دستگاه های تصفیه آب زیر سینکی

دستگاه های تصفیه آب زیر سینکی یکی از پر مصرف ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی هستند، در این مقاله قصد داریم تا کمی درباره ی فیلتر های دستگاه های تصفیه زیر سینکی صحبت کنیم.

دستگاه تصفیه آب زیر سینکی نوعی 6 مرحله ای از انوع این دستگاه ها است و معمولا تصفیه آب در این دستگاه ها به صورت سه مرحله ای انجام می شود. طبق آمار موجود از مصرف کنندگان این دستگاه، فیلتر این دستگاه ها هر پنج ماه یک بار احتیاج به تعویض دارند، اما در ایران و مخصوصا تهران به دلیل آب بسیار بی کیفیت و وجود لوله های زنگ زده بی شما فیلتر این دستگاه ها هر سه ماه یک بار احتیاج به تعویض دارند.

نحوه تعویض فیلتر دستگاه های تصفیه آب زیر سینکی

فیلتر های اول دستگاه تصفیه اب خانگی زیر سینکی نیاز به تعویض سه ماهه دارد، جنس فیلتر های دوم و سوم این دستگاه نیز را کربن اکتیو و کربن بلاک تشکیل می دهد و زمان تعویض هر دوی این فیلتر ها باید همزان باشد. زمان تعویض فیلتر چهارم این دستگاه یعنی فیلتر ممبران نیز هر چهار - 4 ماه یکبار است.

فیلتر پنجم  - 5 زیرسینکی از پست کربن تشکیل شده است و نیازمند است تا سالی یک با تعویض شود. آخرین فیلتر این دستگاه نیز مینرال است که معمولا هر یک سال یک بار تعویض می شود

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی