logo-samandehi

مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب

2606713 0912 - 570 79 444 

566 157 66   -  628 157 66


0 کالا

دستگاه آب شیرین کن دریا(SWRO)

دستگاه تصفیه آب SWRO به منظور ذخیره سازی و نمک زدایی برای تهیه و تولید آب آشامیدینی در تاسیسات ساحلی و کشتی ها مورد استفاده قرار می گیرد. همان طور که در مقاله های قبلی گفته شد، روش اسمز معکوس بهترین روش تولید آب شیرین می باشد به صورتی که فرایند عملکرد و اجراء با روش اسمز معکوس بسیار ساده خواهد شد و همچنین از لحاظ اقتصادی که برای بسیاری اهمیت دارد مقرون به صرفه می باشد و همچنین کیفیت آب تولید شده فوق العاده خواهد بود.
خط آب تولید شده توسط این سیستم می تواند طیف وسیعی از مایحتاج و ظرفیت های لازم در کشتی های باری یا کشتی های مسافر بری و حتی نیروی دریایی را با نیاز های برآورد شده در کاربرد های ساحلی  مطابقت دهد. نکته مثب این سیستم این است که این سیستم به شکل یک پکیج ارائه می شود و همچنین تمام لوازم مورد نیاز بر روی آن نصب شده است و ویژگی های زیر را دارا می باشد:
1-    توانایی کامل در کنترل و فراهم کردن ظزفیت های مورد نیاز
2-    کیفیت بی نظیر آب تولید شده
3-    طراحی بی نقص
4-    سهولت کار و پیاده سازی آن
5-    طراحی طبق آخرین استاندارد های آمریکا و اروپا

عملکرد دستگاه تصفیه SWRO

طراحی کاملا اتوماتیک عملکرد دستگاه تصفیه SWRO بسیار جالب توجه می باشد. این دستگاه تصفیه اب به صورت اتوماتیک و با حد اقل نیاز در یک بازه زمانی طولانی و بدون نیاز به نگهداری یا تعمیرات می تواند کار کند. سیستم اسمز معکوس SWRO قبل از نصب بر روی شاسی مونتاژ می شود و دلیل این کار این است که زمان مورد نیاز برای نصب این دستگاه به حداقل برسد. این دستگاه همچنین قبل از نصب از لحاظ هیدرولیکی و الکتریکی در کار گاه آزمایش می شود و نتایج این آزمایش به کارفرما جهت اطمینان بیشتر نسبت به عملکرد سیستم ارائه می شود. این دستگاه ها با قابلیت آسان جا ه جایی در داخل یک کانتینر اجراء می شوند و به همین دلیل طول عمر این سیستم افزایش پیدا می کند. همچنین جهت سهولت در تمیز کردن ممبران ها یک واحد شستشوی دوره ای در این سیستم تعبیه شده است.