logo-samandehi

مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب

2606713 0912 - 570 79 444 

566 157 66   -  628 157 66


0 کالا

دلیل اختلاف قیمت در دستگاه تصفیه آب چیست

دلیل اختلاف قیمت در دستگاه تصفیه آب چیست؟ و یا چرا اختلاف قیمت در دستگاه های تصفیه ی آب  این قدر زیاد است؟ شاید این سوال برای شما مشتری عزیز نیز پیش آماده باشد، اما نگران نباشید و در ادامه به این سوال شما پاسخ خواهیم داد.

در تمامی کشور های دنیا قیمت دستگاه های تصفیه ی آب هر جنس بسته به این عوامل دارد:

  • برند دستگاه
  • کیفیت دستگاه
  • حجم دستگاه
  • و نوع دستگاه

برند دستگاه تصفیه آب

برند مهم ترین عامل تعیین کننده در قیمت یک دستگاه تصفیه ی آب برند ( AQUABEST - SAMTEC - SOFTWATER - ROBIKEN) است. اهمیت برند یک کالا نه تنها در دستگاه های تصفیه آب بلکه در تمامی اجناس موجود در بازار مشاهده می شود.

کیفیت دستگاه تصفیه آب

دومین عامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه تصفیه ی اب، کیفیت دستگاه است، کیفیت دستگاه های تصفیه آب و هوا به عوامل مختلفی بستگی دارد که قبلا در این باره مقالاتی را منشتر کرده ایم که می توانید در بخش وبلاگ سایت مطالعه نمایید.

حجم دستگاه تصفیه آب

میزان حجم و مخزن دستگاه تصفیه ی اب سومین عامل تعیین کننده قیمت این دستگاه ها است. به طور کلی این دستگاه ها از نظر حجمی به سه قسمت خانگی، اداری و صنعتی تقسیم می شوند که خانگی کمترین و صنعتی بیشتری حجم آب را می تواند در بر گیرد.

نوع دستگاه تصفیه آب

نوع دستگاه تصفیه آب نیز عامل بسیار مهمی در تعیین قیمت دستگاه تصفیه اب است. چرا که هر نوع از انواع دستگاه های تصفیه آب کاربرد متفاوتی دارند که این کاربرد باعث می شود تا قطعات هر کدام از آن ها نسبت به کاربرد آن ها ساخته شود و همین یک عامل مهم در تعیین قیمت دستگاه تصفیه اب است.

آبکده پارسیان به عنوان یکی از شرکت های در زمینه تولید و عرضه محصولات تصفیه آب  این افتخار را دارد تا اعلام کند که تمامی محصولات تصفیه ی هوا و آب آن با کیفیت بالا و ضمانت عرضه می گردد و قیمت محصولات آن به صورت کاملا مناسب با برند و کیفیت محصولات هم خوانی دارد. همچنین شما می توانید برای دریافت رایگان مشاوره برای خرید دستگاه های تصفیه آب صنعتی با ما تماس بگیرید و از خدمات رایگان مشاوره ای ما بر خوردار شوید.

تگ ها: تصفیه آب-تصفیه آب خانگی , دستگاه تصفیه آب خانگی , دستگاه تصفیه آب , دستگاه تصفیه آب آکوابست
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی