logo-samandehi

مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب

2606713 0912 - 570 79 444 

566 157 66   -  628 157 66


0 کالا

بهترین برند دستگاه تصفیه آب

بهترین خروجی جهت آب با کیفیت داشته باشد . قبل از اینکه نگاهی به دستگاه تصفیه آب گران قیمت برای خانه بیاندازیم ابتدا با اصول اولیه تصفیه آب شروع کنیم . طبق گزارشات سازمان حفاظت محیط زیست 85 درصد از شهرهای ایران دارای آب با سختی نسبتا بالا می باشد . 

در حقیقت اگر شما در حال خواندن این مطلب هستید در هر جای زندگی می کنید ممکن شما در منطقه ای زندگی می کنید که شامل سختی آب بالا باشد . به طور کلی وقتی سختی آب بالا باشد به این معنی است که آب آشامیدنی در خانه شما دارای سطوح بالای مواد معدنی مانند : دولومیت - گچ و فلوارید است . در حالیکه این آب نوشیدنی خطرناک نیست ، اما انباشته شدن مقدار زیادی آهک در لوله های آب منزل شما  می تواند منجر به خوردگی لوله های آب فاضلاب می شود علاوه بر این انباشته شدن مواد معدنی در مقدار بالا در لوله ها ترکیبات نامناسبی در آب بوجود می آورد بناراین  سختی آب باید در حد  استاندارد قرار بگیرد تا مشکلاتی برای آب اشامیدنی بوجود نیایید . چون آسیب دیدن لوله های آب و فاضلاب  منجر به آسیب دیدن به سیستم ایمنی بدن می شد تهیه سیستم تصفیه آب امری لازم اجرا گردید. 

برای حل این مشکل کم کم  سیستم های تصفیه آب بوجود آمد و سرمایگذاری در جهت سلامتی و بهبود آب آشامیدنی بتدریج گسترش پیدا کرده تا امروز که دستگاه تصفیه آب که به روش اسمز معکوس آب را بطور کامل تصفیه می نماید .

دستگاه تصفیه آب  aquabest ، سختی آب را تنظیم می نماید و فلزاتی را که با آب ترکیب اسیدی را می دهد از آب مصرفی حذف نموده و PH آب را تنظیم می نماید . و آب را تقریبا یک واحد قلیایی می نماید

دستگاه تصفیه آب aquabest ،

بهترین برند های  دستگاه تصفیه آب

همانطور که دستگاه تصفیه آب مناسب و استاندارد می تواند برای سلامتی گوارش، زیبایی پوست و ... مفید باشد دستگاه تصفیه آب غیر استاندارد نیز می تواند دشمن سلامتی باشد و باعث آسیب های جدی به پوست و بدن شما باشد. در ادامه بهترین برند های تصفیه آب را به شما معرفی خواهیم کرد.

1- Robiken

روبیکن برند دستگاه تصفیه آب در حال حاضر می باشد که با درجه اطمینان بالا جهت حذف آلاینده ها از آب  تقریبا در حد 99 درصد به روش تکنولوژی جدید اسمز معکوس می باشد.

2- Aqua Best

یکی از بهترین برند های تصفیه آب در دنیا Aqua Best و این برند هیچ نیازی به معرفی و توضیحات ندارد.

3 - Samtec

Samtec نیز شرکت قدیمی و معتبری است بیشتر در زمینه ساخت دستگاه تصفیه آب خانگی فعالیت می کند.

4 - Soft water

Soft water شرکتی که کار تولید و عرضه دستگاه های تصفیه آب را شروع کرده است اما این شرکت توانسته است در همین مدت برند معتبری از خود بسازد.

 

دیگر برند های دستگاه های تصفیه آب

Robiken

تگ ها: تصفیه آب 8 مرحله , تصفیه آب صنعتی , تصفیه آب خانگی , دستگاه تصفیه آب سامتک , بهترین برند دستگاه تصفیه آب , برند تصفیه آب خانگی , دستگاه تصفیه آب روبیکن
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی