logo-samandehi

مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب

2606713 0912 - 570 79 444 

566 157 66   -  628 157 66


0 کالا

اجزای دستگاه های تصفیه اب

دستگاه های تصفیه اب نیز مانند دیگر دستگاه ها دارای اجزایی هستند که آن را تشکیل میدهد، در این مقاله سعی بر این داریم تا قطعات مهم دستگاه تصفیه اب را برای شما شرح دهیم.

1 - بدنه

 بدنه ی این دستگاه ها معمولا به صورت فلزی و یا پلاستیکی فشرده و مخصوص است، در صورتی که از دستگاه تصفیه آب مناسب و استانداردی استفاده کنید بنده این دستگاه ها ضد خش و ضد ضربه خواهد بود

2 - مخزن

دومین اجزای دستگاه تصفیه آب مخزن است، مخزن وظیفه نگه داری آب تصفیه شده را دارد، مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی معمولا بین 4 تا 12 لیتر است، البته بیشتر حجم آن بستگی به نوع برندی دستگاه تصفیه ای است که خریداری می کنید.

3 - فیلتر

فیلتر های دستگاه تصفیه آب را می توان  مهم ترین بخش اینگونه دستگاه ها دانست، چرا که  اب برای تصفیه از این دستگاه ها عبور می کند، دستگاه های تصفیه آب خانگی معمولا مجهز به 4 لایه فیلتر پشت سر هم هستند که هر کدام وضایف خاص خود را دارد که احتملا در مقاله های بعدی در این باره صحبت خواهیم کرد.

3 - دیگر اجزا

اجزا و قطعات دستگاه تصفیه آب به همین چند جزء ختنم نمی شود و این دستگاه های اجزای دیگری نیز مانند: شلینگ، سویج، ورودی، شیر مصرف، هوزینگ و .. دارد.

 

تگ ها: دستگاه تصفیه آب خانگی , دستگاه تصفیه آب , دستگاه تصفیه آب آکوابست , دستگاه تصفیه آب اداری , دستگاه تصفیه هوا خانگی
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی